Poli Mobilya Avm

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
539 görüntülenme
  • Telefon: 0216 487 25 45
  • Faks: -
  • Adres: Akşemsettin Mah. Gülbahçe Sok. No:2 Sultanbeyli / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: poliavmmail@gmail.com
  • Reklam:-

Harita

Poli Mobilya Avm Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Poli Mobilya Avm'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Poli Mobilya Avm Çalışma Saatleri

Pazartesi10:00 - 20:00

Salı10:00 - 20:00

Çarşamba10:00 - 20:00

Perşembe10:00 - 20:00

Cuma10:00 - 20:00

Cumartesi10:00 - 21:00

Pazar10:00 - 21:00


Poli Mobilya Avm Resimler

Açıklamalar

Poli Mobilya AVM adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, nerede, nasıl gidilir, haritadaki yeri, aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren mobilya çarşısı, konusunda Anadolu yakasının ilk Mobilyacılar AVM’ si dir.Çok sayıda Üretici firmalarının bir arada,uygun fiyatla mal satmaları amacı ile,bunu bir çarşı disiplini ile sunmak amacıyla kurulmuştur.

Yıllardır kazandığı deneyim ile her geçen gün kendini yenilemektedir. Kurulduğu günden bu yana sizlere en kaliteli ürünleri sunmaya çalışan POLİ MOBİLYA AVM’e müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Çarşımızda Nasıl Mağazalar Mevcut?
Çarşımızda 42 adet; Mobilya, Beyaz Eşya ve elektronik, Küçük ev aletleri, züccaciye, Halı ve perde, Aksesuar, avize, Masa, sandalye, Baza ve yatak, mağazaları faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz Nedir?
Uygun fiyatla kaliteli mal satmayı amaçlayan firmaları bir araya getirmek, bu firmaları organize bir çarşı yönetimi ile “ POLİ “ garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sağlamak.

Misyonumuz Nedir?
Bir ev için gereken her türlü eşyayı, çok sayıda alternatifle bir arada sunmak, rekabete dayalı alternatif ve kaliteyi arttırmak, uygun fiyata tüketiciye ulaşmak.


Poli Mobilya Avm; Akşemsettin Mah. Gülbahçe Sok. No:2 Sultanbeyli / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 487 25 45 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.