Medistate Kavacık Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
644 görüntülenme
  • Telefon: 0216 331 40 40
  • Faks: 0216 537 75 15
  • Adres: Rüzgarlı Bahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık Beykoz / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: bilgi@medistate.com.tr
  • Reklam:
    -

Harita

Medistate Kavacık Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Medistate Kavacık Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

Medistate Kavacık Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim, nerede, nasıl gidilir, haritadaki yeri, aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Medistate Kavacık Hastanesi Randevu

Kavacık Medistate Hastanesinden online randevu ve telefonla randevu alabilirsiniz. Online randevu bağlantısına tıklayarak resmi hastane web sayfası üzerinden randevu alabilir, telefon numarası arayarak telefondan hastaneye randevu ayarlayabilirsiniz.

Online Randevu:Medistate Kavacık Hastanesi Online Randevu

Telefon Randevu:0216 331 40 40


Medistate Kavacık Hastanesi; Rüzgarlı Bahçe Mah. Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık Beykoz / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 331 40 40 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.