Karacabey Car Rental

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
472 görüntülenme
  • Telefon: 0850 477 68 78
  • Faks: -
  • Adres: Yenişehir Mah. Osmanlı Blv. Ayport Residans A2 Blok No:20 Kurtköy Pendik / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: info@karacabeycarrental.com
  • Reklam:-

Harita

Karacabey Car Rental Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Karacabey Car Rental'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Karacabey Car Rental Çalışma Saatleri

Pazartesi09:00 – 19:00

Salı09:00 – 19:00

Çarşamba09:00 – 19:00

Perşembe09:00 – 19:00

Cuma09:00 – 19:00

Cumartesi09:00 – 19:00

Pazar09:00 – 19:00


Açıklamalar

Türkiye’nin bugünkü anlamda operasyonel filo kiralaması yapan ilk firması olarak kurulduk. Türkiye’nin her yerinde müşterilerine ikame araç sağlayan ilk operasyonel filo kiralama firması olduk. Kış lastiği uygulamasını başlattık. Sektöründe, uluslararası muhasebe standartlarını(UMS – IFRS) kullanarak raporlama yapan, bütçe ve bilanço hazırlayan ve sunan ilk firma olduk. British Standarts Institute (BSI) tarafından verilen ISO 9001 Kalite Standardı belgesini sektörümüzde ilk olarak biz aldık. Türkiye’nin “Superbrands” araştırmasında araç kiralama sektöründe tüketicinin en beğendiği marka olarak yer alan ilk ve tek araç kiralama şirketi olduk. Operasyonel filo kiralamayı “HEMEN FİLO” ürünümüzle KOBİ’lere ulaştıran ilk firma olduk.

Vizyonumuz
Türkiye’nin en beğenilen araç kiralama şirketi olmak.

Misyonumuz
Güçlü finansal yapısı ve rakiplerinden farklılaşan hizmet anlayışıyla; müşterilerine, çalışanlarına, topluma ve çevreye sürekli değer katmak.

Stratejimiz
Konusunda uzman kadrosu, müşterilerine beklentilerin üzerinde verdiği hizmet kalitesi ile yer aldığı sektörde öncü olmak.

Müşteri
Müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve sadakatinin sağlanması için sorumluluk alır, yüksek enerjimiz, çevikliğimiz ve içtenliğimizle müşterilerimize ve çevremize değer ve mutluluk katmayı hedefleriz.

  • İstenirse Havalanı terminal v.b. bölge teslimi
  • Araçlar sigortalı muayene v.b. evrakları tamam
  • Gruplar için minibüs ve otobüs de temin ediyoruz.


Karacabey Car Rental; Yenişehir Mah. Osmanlı Blv. Ayport Residans A2 Blok No:20 Kurtköy Pendik / İstanbul hizmet vermektedir. 0850 477 68 78 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.