Kadıköy Medipol Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
604 görüntülenme
  • Telefon: 0216 544 66 66
  • Faks: 0216 339 44 44
  • Adres: E-5 Harem Yolu Üzeri Kadıköy / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: info@medipol.com.tr
  • Reklam:
    -

Harita

Kadıköy Medipol Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Kadıköy Medipol Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

Kadıköy Koşuyolu Medipol Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane nerede, nasıl gidilir, randevu sistemleri, haritadaki yeri ve hastane hakkında bulmak istediğiniz aradığınız diğer tüm bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Randevu

Kadıköy Koşuyolu Medipol Hastanesinden online randevu ve telefonla randevu alabilirsiniz. Online randevu bağlantısına tıklayarak resmi hastane web sayfası üzerinden randevu alabilir, telefon numarası arayarak telefondan hastaneye randevu ayarlayabilirsiniz.

Online Randevu:http://www.medipol.com.tr/Sayfalar/Uyelik/54/Uyelik/Online-Randevu.aspx

Telefon Randevu:0216 544 66 66


Kadıköy Medipol Hastanesi; E-5 Harem Yolu Üzeri Kadıköy / İstanbul hizmet vermektedir. 0216 544 66 66 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.