İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
656 görüntülenme
  • Telefon: 0212 631 13 49
  • Faks: -
  • Adres: Turgut Özal Cad. No:118 Çapa, İstanbul Tıp Fakültesi Fatih / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: itf-dekanlik@istanbul.edu.tr
  • Reklam:
    -

Harita

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, nerede, nasıl gidilir, haritadaki yeri, aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi, Türkiye’ nin en eski üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi’ nin iki tıp fakültesinden biridir. Türkiye’de üniversite reformuyla kurulmuş olan modern tıp eğitiminin ilk tıp fakültesidir.


İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi; Turgut Özal Cad. No:118 Çapa, İstanbul Tıp Fakültesi Fatih / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 631 13 49 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.