İstanbul Almanya Başkonsolos­luğu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 - 1 oy
Loading...
87 görüntülenme
  • Telefon: 0212 334 61 00
  • Faks: 0212 249 99 20
  • Adres: Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. No:10 Beyoğlu / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: https://tuerkei.diplo.de/tr-tr/vertretungen/generalkonsulat-istanbul/kontakt-formular-gk2?preSelectedId=1514634
  • Reklam:
    -

Harita

İstanbul Almanya Başkonsolos­luğu Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İstanbul Almanya Başkonsolos­luğu'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

İstanbul Almanya Başkonsolos­luğu adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, haritası, nerede, nasıl gidilir bilgileri

İstanbul Alman Başkonsolos­­luğu, İstanbul ve Marmara Bölgesi’ndeki Alman vatandaş­­ları ve Almanya­’ya ilgi duyanlar için bir başvuru merkezidir.

Alman Başkonsolosluğu görev sahası içerisinde Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Edirne, Eskişehir, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illeri bulunmaktadır. Başkonsolosluk Bursa ve Edirne’deki Fahri Konsoloslar tarafından desteklenmektedir.


İstanbul Almanya Başkonsolos­luğu; Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. No:10 Beyoğlu / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 334 61 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.