Esenyurt Reyap Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
2.092 görüntülenme
  • Telefon: 0850 473 77 77
  • Faks: -
  • Adres: Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25 Esenyurt / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: info@reyaphastanesi.com.tr
  • Reklam:
    -

Harita

Esenyurt Reyap Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Esenyurt Reyap Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

Esenyurt Reyap Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, nerede, nasıl gidilir, haritadaki yeri ve hastane hakkındaki aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Reyap Hastanesi İstanbul Esenyurt şubesinden randevu online randevu almak için yandaki web sayfası üzerinden randevu alabilirsiniz. http://reyaphastanesi.com.tr/randevusube

Reyap Hastanesi İstanbul yurt içinden ve yurt dışından gelen hastaların ulaşım kolaylığı düşünülerek insana üstün sağlık hizmeti vermek hedefiyle Ekim 2016’da Esenyurt’ta hizmete başlamıştır. Hastanemiz, Reyap Sağlık Grubu’nun Tekirdağ Çorlu’da hizmet veren hastanesinden sonraki ikinci sağlık yatırımıdır.


Esenyurt Reyap Hastanesi; Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25 Esenyurt / İstanbul hizmet vermektedir. 0850 473 77 77 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

1 Yanıt

  1. Randevu saatinde muayene olamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.