Ktservis Bilişim Hizmetleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
331 görüntülenme
  • Telefon: 0212 356 17 70
  • Faks: -
  • Adres: Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No:8/B Mecidiyeköy Şişli / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: destek@ktservis.com
  • Reklam:
    -

Harita

Ktservis Bilişim Hizmetleri Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Ktservis Bilişim Hizmetleri'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

Ktservis Bilişim Hizmetleri adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, nerede, nasıl gidilir, haritadaki yeri, aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Ktservis Notebook servisi , notebook ve taşınabilir bilgisayarların servis bakım ve onarımı alanlarında çalışmaktadır.Notebook Servisimize gelen cihazlara önce arıza tespiti yapılıp sonrasnda onayınızı takiben onarıma alınır.Servisimiz her marka model laptop için servis hizmeti vermektedir:


Ktservis Bilişim Hizmetleri; Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No:8/B Mecidiyeköy Şişli / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 356 17 70 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir