İstanbul Oto Kiralıyorum

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
421 görüntülenme
  • Telefon: 0850 477 54 64
  • Faks: -
  • Adres: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı; İç hatlar ve Dış hatlar Pendik / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: info@istanbulotokiraliyorum.com
  • Reklam:
    -

Harita

İstanbul Oto Kiralıyorum Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, İstanbul Oto Kiralıyorum'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

İstanbul Oto Kiralıyorum adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, nerede, nasıl gidilir, haritadaki yeri, aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Türkiye’nin bugünkü anlamda operasyonel filo kiralaması yapan ilk firması olarak kurulduk. Türkiye’nin her yerinde müşterilerine ikame araç sağlayan ilk operasyonel filo kiralama firması olduk.

Kış lastiği uygulamasını başlattık.

Sektöründe, uluslararası muhasebe standartlarını(UMS – IFRS) kullanarak raporlama yapan, bütçe ve bilanço hazırlayan ve sunan ilk firma olduk.

British Standarts Institute (BSI) tarafından verilen ISO 9001 Kalite Standardı belgesini sektörümüzde ilk olarak biz aldık.

Türkiye’nin “Superbrands” araştırmasında araç kiralama sektöründe tüketicinin en beğendiği marka olarak yer alan ilk ve tek araç kiralama şirketi olduk.

Operasyonel filo kiralamayı “HEMEN FİLO” ürünümüzle KOBİ’lere ulaştıran ilk firma olduk.


İstanbul Oto Kiralıyorum; İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı; İç hatlar ve Dış hatlar Pendik / İstanbul hizmet vermektedir. 0850 477 54 64 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir