Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy
Loading...
985 görüntülenme
  • Telefon: 0212 979 30 00
  • Faks: 0212 979 30 00
  • Adres: Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:57-59 Gaziosmanpaşa / İstanbul
  • Web:
  • E-posta: gaziosmanpasa@medicalpark.com.tr
  • Reklam:
    -

Harita

Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? Haritası, Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi'nin haritasını incelemektesiniz. Harita üzerindeki - ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.


Açıklamalar

Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, nerede, nasıl gidilir, haritadaki yeri, aradığınız diğer tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Medical Park Gaziosmanpaşa; 60 bin metrekare kapalı alanda 81 yoğun bakım yatağı olmak üzere 517 yatak kapasitesi ve 15 ameliyathane ile Türkiye’nin referans hastanesi olmayı hedefleyen Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, İstanbul’un en büyük özel hastanesi konumunda hizmet veriyor.

1996 yılında Medical Park Sultangazi Hastanesi’nde tohumlarını atan ve 17 ile yayılan Medical Park Hastaneler Grubu’nun sağlıktaki tecrübesini ve alanında uzman hekim kadrosunu taşıdığı Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi, yaşam kalitenizi yükseltecek her adımda yanınızda olmayı hedefliyor.

Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi Randevu

Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesinden online randevu ve telefonla randevu alabilirsiniz. Online randevu bağlantısına tıklayarak resmi hastane web sayfası üzerinden randevu alabilir, telefon numarası arayarak telefondan hastaneye randevu ayarlayabilirsiniz.

Online Randevu:Medical Park Gaziosmanpaşa Online Randevu

Telefon Randevu:0212 979 30 00


Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi; Merkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:57-59 Gaziosmanpaşa / İstanbul hizmet vermektedir. 0212 979 30 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. Adres bilgilerini detaylı olarak harita üzerinde görmek için Harita bölümüne göz atın, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumları okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir